PSDE-96W-24V-UNV-DALI-2-DT8
96W Constant-Voltage Dali-2 Dimming LED Driver
CLASS 2
INPUT VOLTAGE
FREQUENCY
INPUT CURRENT
OUTPUT VOLTAGE
OUTPUT WATTAGE
OUTPUT CURRENT (MAX)
MINIMUM LOAD
MAXIMUM LOAD
OPERATING TEMPERATURE
DIMMING
CERTIFICATIONS
DIMENSIONS
Yes
120-277V
50/60Hz
1.25A
24V
96W
4A
10%
100%
-4°F(-20°C) ~ 122°F (50°)
DALI-2, DT8
RoHS, UL Listed
241.8 x 124 x 41.7mm
(9.52 x 4.88 x 1.6”) (LxWxH)